Twitterrific 4 – довгоочікуваний твіттер-клієнт

Автор | 14 Лютого, 2011

Подія, яку чекали майже півроку, нарешті збулося! Піонер твіттер-клієнтів компанія Iconfactory, випустила Twitterrific 4. Але за ці півроку ситуація дуже сильно змінилася: якщо раніше альтернативою «умовно безкоштовним» Twitterriffic був платний Tweetie, то тепер ситуація інша – 6 січня вийшов Twitter for Mac (Codename: Tweetie2) і він став абсолютно безкоштовним (причому без жодних умов на зразок показу реклами і обмеження на кількість облікових записів, як у безкоштовної версії Twitterrific).

 

 

 

Що ж нового? По-перше, якщо раніше Twitterrific був мінімалістичним, то тепер так про нього не скажеш – в бічній панелі, яка перекочувала з версії для айпада без змін, тепер є «згадки», «повідомлення», «вибране» і пошук, ваші підписки на списки і «тренди» (найбільш популярні «теги» за 24 години). Бічну панель можна звузити до мінімуму – тоді це буде дуже схоже на Twitter for Mac, або взагалі заховати, повернувши звичний вигляд всіх попередніх версій Twitterrific «тільки повідомлення».

 

 

Ще з новинок – відображення Листування, Інформації про аккаунти, тегів і фотографій у спливаючому віконці, знову ж перекочували з iPad.
 
Що найдивніше, Twitterrific 4 тепер є найбільш функціональним твіттер-клієнтом: на відміну від Twitter for Mac, ви можете підключити свої облікові записи CloupApp і Instapaper, налаштувати період оновлення стрічки, розмір шрифту і навіть змінити забарвлення з чорної на сіру (привіт друзям з MacPaw!).
 
З цікавого: тепер ви можете перевести твіт, який ви не розумієте (а це трапляється досить часто, якщо у вас є багатонаціональні друзі). Правда, чомусь це зробили Повідомленням, а не спливаючим iPad-віконцем.
 
 
Додаток саме по собі вийшло непоганим і якщо ви з якихось причин не любите Twitter for Maс або дуже звикли до інтерфейсу Twitterrific на iPad, то сміливо можемо вам рекомендувати завантажити безкоштовну версію з сайту Iconfactory. На жаль, якщо ви не хочете дивитися рекламу або у вас кілька облікових записів, то вам доведеться витратити 10 долларв в Mac App Store.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *