Сервіс Thwapr полегшує користувачам iPhone публікацію відео

Автор | 9 Лютого, 2011

iPhone 4 дозволяє записувати відео в непоганій якості, однак за замовчуванням робити з ним користувач може не так вже й багато. Або відправити іншому людина по пошту або MMS (а це означає, що тривалість ролика повинна бути не більше хвилини), або опублікувати на YouTube, або перекинути на комп'ютері і вже там творити з ним дива в новому iMovie. 

 
А адже часто хочеться всього лише викласти його десь в Мережі і швидко поділитися посиланням на ролик з друзями. Знову ж таки, залишається варіант з YouTube, але безкоштовний сервіс Thwapr робить все витонченіше.

 
На iPhone встановлюється його клієнтська програма, через яке ви можете зняти відео (або використовувати вже наявне зі стрічки фотографій вашого комунікатора) і відразу викласти його в Мережу в сервіс Thwapr. Після цього посилання на відео можна опублікувати в Facebook, Twitter чи відправити у вигляді SMS на інший номер.
 
 
Треба відзначити, що сам по собі сервіс Thwapr має всі необхідні атрибути соціальної мережі. Ви можете підписатися на цікавих собі людей і переглядати їх нові ролики у вигляді традиційної стрічки, підтримуються коментарі і обмін повідомленнями.
 
У Thwapr поки є тільки один недолік. Його клієнт для iPhone доступний тільки в американському App Store. Сумуємо і сумуємо.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *