twitter


Twitter оновив офіційний додаток та додав фотофільтри

Категорія: 
Twitter вже давно перестав бути просто мікроблогом. Одні використовують цей сервіс в якості новинної стрічки, інші в ролі особистого щоденника, а треті вважають за краще дивитися на нього як на засіб спілкування.

Twitter припинить підтримку офіційного клієнта для Mac

Все більше людей відмовляється від офіційного Twitter-клієнта на користь більш функціональних і зручних альтернатив. І це не дивно, враховуючи дивну політику керівництва сервісу. Нещодавно було обмежено максимальну кількість користувачів для сторонніх програм, таких як Tweetbot. А згідно з інформацією, яку опублікував у своєму твіттері автор сайту TechCrunch MG Сиглер, дуже скоро буде припинена підтримка клієнта для OS X.

[iOS українською] Офіційний Twitter клієнт українською мовою

Категорія: 

Twitter клієнт

Наш сайт Спільнота Apple з гордістю хоче представити Вам свій перший переклад програми для платформи iOS - офіційний iPhone та iPod Touch клієнт для Twitter! Тепер ви можете насолоджуватися українським локалізованим інтерфейсом найпопулярнішого сервісу спілкування!

Twitterrific 4 - довгоочікуваний твіттер-клієнт

Категорія: 

Подія, яку чекали майже півроку, нарешті збулося! Піонер твіттер-клієнтів компанія Iconfactory, випустила Twitterrific 4. Але за ці півроку ситуація дуже сильно змінилася: якщо раніше альтернативою «умовно безкоштовним» Twitterriffic був платний Tweetie, то тепер ситуація інша - 6 січня вийшов Twitter for Mac (Codename: Tweetie2) і він став абсолютно безкоштовним (причому без жодних умов на зразок показу реклами і обмеження на кількість облікових записів, як у безкоштовної версії Twitterrific).

Subscribe to RSS - twitter