OS X


Вийшла перша публічна бета-версія OS X 10.11.2 El Capitan

30/10/2015 - 09:00
Категорія: 

Вчора Apple випустила першу публічну бету мобільного iOS 9.2, а через кілька годин виклала для публічних тестерів і першу тестову збірку настільної OS X 10.11.2.

TypeStatus: індикатор набору повідомлень iMessage для верхнього рядка Mac

02/03/2015 - 18:00

Розробники TypeStatus випустили фінальну версію корисного додатка для користувачів iMessage. Однойменна Mac-утиліта дозволяє додати в операційну систему OS X спеціальне повідомлення, коли співрозмовник в iMessage починає набирати повідомлення. Індикатор з'являється у верхньому рядку ОС.

Відеоогляд інтерфейсу і нових функцій OS X Yosemite

15/06/2014 - 10:45
Категорія: 

Вперше показана операційна система OS X Yosemite привернула увагу багатьох користувачів з ряду причин. Природно, власники комп'ютерів Mac і ті, хто планує придбати яблучну робочу станцію, з нетерпінням очікують появи докладних відеооглядів нової платформи від техноблоггерів - один з таких оглядів ви знайдете внизу цієї статті.

Що нового в OS X 10.10 Yosemite

11/06/2014 - 21:00
Категорія: 

Отже, недощавно Apple представила нову версію десктопної операційної системи OS X 10.10 Yosemite, в якій відбулися досить помітні функціональні зміни, збільшено загальний рівень безпеки і оптимізовані окремі елементи інтерфейсу.

Apple припинила підтримку OS X Snow Leopard

03/03/2014 - 20:30
Категорія: 

Apple ясно дала зрозуміти, що не має наміру продовжувати підтримку OS X 10.6 Snow Leopard. На цьому тижні компанія випустила патч, що закриває SSL-уразливість в OS X 10.9 Mavericks. Аналогічні патчі випущені для OS X 10.8 і OS X 10.7. Користувачі OS X 10.6 і більш ранніх версій залишилися без оновлень.

Inky - приємний поштовик для Mac

25/02/2014 - 00:15

Незважаючи на те, що багато користувачів вже досить давно відмовилися від «настільних» поштових клієнтів і стали використовувати веб-версії поштовиків, деякі розробники продовжують випускати програми цього класу.

Зараз за звання самого зручного десктопного поштовика на платформі Mac OS X борються відразу кілька додатків: Mail, Airmail , Unibox і Inky. Саме про останній учаснику цієї «битви» ми і поговоримо в цьому огляді.

OS X Mavericks - безкоштовна назавжди

Категорія: 

Анонсована влітку цього року на WWDC13 настільна операційна система OS X Mavericks нарешті стала доступна в MacAppStore. Хоч нова ОС і позбулася звичної котячої назви, тим не менш, вона готова компенсувати це збільшеною продуктивністю та функціональними нововведеннями, яких, до слова, налічується більше 200 штук. Давайте пройдемося по основним.

Apple випустила OS X 10.9 Mavericks DP 4

Категорія: 

Враховуючи проблеми з Apple Developer Center (це ви могли помітити кілька днів тому), закритого через загрозу безпеки даних, багато ЗМІ припускали, що реліз нових бета-версій iOS 7 і OS X 10.9 Mavericks буде відкладений на деякий час. Однак Apple все ж виклала четверту бету своєї настільної операційної системи.

Apple представила настільну платформу OS X Mavericks

Категорія: 

Apple на щорічній конференції WWDC 2013 (Сан-Франциско, Каліфорнія, США) представила наступну версію операційної системи OS X Mavericks. Десяте за рахунком велике оновлення настільної платформи для комп'ютерів Mac було анонсовано вперше на заході для розробників.

На WWDC вийде близька до фінальної версія OS X 10.9

Категорія: 

Як повідомляють джерела в Інтернеті, на конференції WWDC 2013 у понеділок може відбутися реліз близькою до фінальної версії операційної системи OS X 10.9 .

AirMail - простий поштовий клієнт для Mac OS X

Незважаючи на те, що стандартний поштовий клієнт, який є в OS X, добре справляється зі своїми обов'язками, багато власників яблучних комп'ютерів віддають переваги стороннім рішенням. Деякі користувачі хочуть бачити у своєму поштовому клієнті більше додаткових функцій або гнучкі налаштування. Інші просто шукають щось нове, а третім необхідно працювати з великими вкладеними файлами. У кожного користувача є свої специфічні запити до поштовика.

Pixelmator 2.2: чудова альтернатива Photoshop за $15

Категорія: 

Нещодавно Adobe оголосила про припинення розробки пакету графічного дизайну Adobe Creative Suite, прив'язавши всі свої додатки до хмарного сервісу. Багатьом користувачам Photoshop такий розклад справ  справ не сподобалося, як і висока вартість програми. Однак існують гідні альтернативи такого роду додатками, зокрема, Pixelmator, який є набагато доступнішим Adobe-розробки.

Pixelmator 2.2: чудова альтернатива Photoshop за $15

Категорія: 

Нещодавно Adobe оголосила про припинення розробки пакету графічного дизайну Adobe Creative Suite, прив'язавши всі свої додатки до хмарного сервісу. Багатьом користувачам Photoshop такий розклад справ  справ не сподобалося, як і висока вартість програми. Однак існують гідні альтернативи такого роду додатками, зокрема, Pixelmator, який є набагато доступнішим Adobe-розробки.

[Програми для OS X] Filedrop - легкий обмін файлами між Mac і Windows

Користувачі Windows, які заздрять «маководам», котрі мають можливість користуватися функцією AirDrop, можуть зітхнути з полегшенням. Програма Filedrop пропонує всю функціональність розробленої Apple технології, яка дозволяє переправляти файли з однієї платформи на іншу.

[Ігри] Cities in Motion II - продовження хорошої стратегії для Mac

Категорія: 

Наприкінці минулого тижня розробники з невеликої фінської студії Colossal Order представили продовження популярного у вузьких колах симулятора під назвою Cities in Motion.

Сторінки

Subscribe to RSS - OS X