Valve


Тім Кук відвідав штаб-квартиру Valve

Категорія: 
Останнім часом Apple приділяє особливу увагу ігровому сектору. Вчора Тім Кук відвідав розташовану в штаті Вашингтон штаб-квартиру компанії Valve, творця ряду популярних відеоігор для РС і Мас, а також сервісу цифрової дистрибуції Steam. Про це інформує сайт AppleInsider. 

Valve представила додаток Steam Mobile для iPhone

Категорія: 
steam mobile
Компанія Valve, на чиїй совісті лежить створення однієї з найбільш популярних ігрових платформ Steam, представила новий додаток Steam Mobile у вигляді закритої бети для iPhone. Додаток дозволяє користувачам Steam переглядати їх список друзів, бачити, у що грають їх друзі і спілкуватись з гравцями в грі.

Сюрприз від Valve

Категорія: 

Для любителів іграшок є непогана новина. Компанія Valve відкриває безкоштовний доступ до закачування Portal. Термін акції по 20 вересня 2011р. Portal, улюблене дітище Valve, непогано розвиває мислення, і названа однією з найбільш інноваційних ігор сучасності. У травні 2010 р вже була проведена подібна акція для користувачів маків. Ми були приємно здивовані, що вивчати фізику не так вже клопітно, якщо робити це разом з Portal. Причому гра заворожує не тільки дорослих, а й самих маленьких Mac-юзерів. Хочете спробувати? Заходьте на Steam, і не забудьте створити безкоштовний аккаунт.

 

Steam може вийти на iOS

Категорія: 

Сервіс цифрової дистрибуції Steam багато що дав ігровому світу, оскільки був першим серйозним кроком до переходу на розповсюдження ігор через Інтернет. Якщо раніше для розробників для випуску гри потрібний видавець, то тепер його наявність не є обов'язковою умовою. Крім того, творці сервісу з Valve завжди славилися демократичністю у виборі платформ для своїх проектів. Минулорічний реліз Steam на Mac OS X - зайве тому підтвердження. Днями з'ясувалося, що компанія планує піти ще далі, і випустити Steam на мобільний iOS .

Subscribe to RSS - Valve