Програми


Кращі програми для iPad і iPhone

Офіційний магазин App Store регулярно наповнюється новими оновленнями, додатками, іграми для продуктів компанії Apple.

У власника пристрою з яблучним логотипом очі розбігаються при вигляді такого приголомшливого достатку додатків. Важко розібратися які додатки кращі і що в першу чергу треба завантажити для свого iPad або iPhone, щоб було і комфортно працювати, і приємно розважатися на дозвіллі.

У цьому розділі знаходяться короткі, точні і повновагі огляди як новинок, так і тих додатків, які вже впевнено лідирують у рейтингу популярності. Оцінюються не обов'язково платні программы, серед розглянутих додатків є багато таких, які можна скачати для iPhone 3, 3g, 4, 5, 5S, 6, 6 Plus або iPad 2 абсолютно безкоштовно.

Тут же наводиться посилання додаток, за якою його можна швидко знайти в магазині App Store, що дозволяє фанатам яблучних девайсів, не втрачаючи часу на пошуки, швидко придбати його для себе. Якщо даний додаток підходить і для телефонів, і для планшетів, то в цьому випадку фігурують два посилання для скачування.

Українські користувачі можуть робити покупки в App Store і iTunes за допомогою Apple Pay

18/05/2019 - 10:35
Категорія: 

Сьогодні стало відомо про нову можливість, яку впровадила компанія Apple. Йдеться про можливість оплачувати покупки в iTunes, App Store, Apple Books, Apple Music і iCloud за допомогою Apple Pay.

Apple дозволила Valve розмістити Steam Link в App Store

18/05/2019 - 10:21
Категорія: 

Близько року тому компанія Valve представила додаток під назвою Steam Link, який повинен був дати власникам яблучних пристроїв запускати ігри з бібліотеки Steam на iPhone і iPad. Однак купертиновці не пропустили утиліту в App Store. Тепер ситуація змінилася.

Paintstorm - кращий графічний редактор для iPad

16/09/2016 - 15:45
Категорія: 

Так уже склалося, що на iPad до недавнього часу не було повноцінного графічного редактора, такого як Photoshop на ПК. Так, існує альтернатива у вигляді SketchBook, але професійні дизайнери та художники не люблять цю програму через її тотальної примітивності.

Hello Pal для iOS і Android - спілкуйся з усім світом!

05/09/2016 - 09:15
Категорія: 

Життя сучасної людини складно уявити без соціальних мереж, що дозволяють не тільки обмінюватися з друзями фотографіями і подіями з життя, але і знаходити однодумців, які поділяють спільні інтереси. Якщо ви захоплюєтеся вивченням іноземних мов, але не любите сидіти за підручниками, краще рішення для вас - спілкуватися безпосередньо з носіями мови.

Таку можливість забезпечить додаток Hello Pal, яке по праву можна назвати соціальною мережею для тих, хто практикує іноземні мови.

Instagram 8 для iPhone: чорно-білий дизайн і абсолютно нова іконка

14/05/2016 - 13:00
Категорія: 

Фотосервіс Instagram представив оновлений клієнт для iOS. Додаток отримало серйозно оновлений призначений для користувача інтерфейс з фотографіями великого розміру, змінилася і фірмова іконка.

iCloud Drive на iOS і OS X: 10 фактів, які потрібно знати

14/05/2016 - 12:45
Категорія: 

Однією з головних функцій, вперше представлених в iOS 8, став сервіс iCloud Drive, що дозволяє зберігати файли в хмарному сховищі iCloud і отримувати до них доступ на iPhone, iPad, iPod touch, Mac і навіть ПК. Отже, представляємо вашій увазі 10 фактів про iCloud, які варто знати кожному.

Програма для iPhone дозволяє «приміряти» на себе будь-яке татуювання

19/04/2016 - 17:00
Категорія: 

Користувачі, які бажають зробити татуювання, але побоюється, що на тілі вона буде виглядати не так, як вони це собі уявляли, тепер можуть зітхнути з полегшенням. Для вибору тату відтепер знадобиться лише iPhone і додаток InkHunter.

iOS 10: передбачувані нові функції iPhone, iPad і Apple Watch в концепті дизайнера Ральфа Теодорі

14/04/2016 - 17:45
Категорія: 

На екваторі весни багато шанувальників яблучної продукції вже замислюються над тим, яку мобільну платформу Apple представить влітку в рамках WWDC 2016. Дизайнер Ральф Теодорі пропонує власний набір функцій iOS 10, які можуть бути реалізовані каліфорнійськими програмістами.

Facebook додасть чат-ботів в додаток Messenger

12/04/2016 - 16:30
Категорія: 

Компанія Facebook на конференції для розробників F8 у Сан-Франциско представить новий інструмент для створення чат-ботів - бот-платформу і API, повідомляє TechCrunch. За даними видання, чат-боти для Messenger і веб-плагіни для «живого чату» дозволять користувачам, наприклад бронювати столики і купувати товари. Фахівці соцмережі кажуть, що очікуване нововведення дасть можливість створювати особисті чат-боти і веб-плагіни.

«Авто Прискорення» - додаток для вимірювання часу розгону для iPhone, iPad

30/03/2016 - 16:30
Категорія: 

 

«Авто Прискорення» - це додаток в App Store, котрий допомагає точно виміряти час розгону вашого автомобіля до 100 км / год (або до будь-якої іншої швидкості) і порівняти свій результат з досягненнями інших користувачів - на порталі проекту ведеться статистика вимірювань.

Офіційна iOS 9.3 вийшла - огляд нововведень

24/03/2016 - 16:15
Категорія: 

Apple випустила фінальну загальнодоступну версію оновлення iOS 9.3 для всіх iOS-пристроїв. Справжні «айфономани» вже вздовж і впоперек вивчили кожну бету, ну, а якщо ви не любитель заглядати за ширму майбутнього і засмучуватися від невдалих тестових збірок, то в цьому матеріалі ми коротко пробіжимося по всіх аспектах останнього апдейта.

Як перетворити Живі фото в гіфки (gif) на iPhone 6s або комп'ютері

19/03/2016 - 10:30
Категорія: 

Функція Живі фото (Live Photos) - одна з найцікавіших особливостей iOS 9 в iPhone 6s і 6s Plus. Є тільки одна проблема: якщо ви хочете поділитися «живою» фотографією, побачити її у всій красі зможуть тільки власники нових смартфонів Apple і комп'ютерів Mac з OS X El Capitan. Втім, один вірний спосіб показати Live Photo фото всьому світу все ж є ...

ВКонтакті для Android — новий дизайн та підтримка планшетів

08/03/2016 - 11:15
Категорія: 

Популярна соціальна мережа «Вконтакті» випустила апдейт свого мобільного додатку для операційної системи Android. У новій версії користувачів чекає оновлений дизайн і кілька нових функцій. Цікаво, що девелопери апгрейдили вбудований в клієнт музичний плеєр, - той самий, який раніше довелося виключити з iOS-версії, так як він не відповідав правилам App Store.

Vee - простенький відеоредактор з джентльменським набором Огляди App Store, iOS, iPad, iPhone, відео

27/02/2016 - 08:30
Категорія: 

Якщо iMovie для вас здається занадто складним, а повсякденні завдання зводяться до швиденько нарізці відеороликів, то Vee припаде до смаку. Завдяки цьому редакторі відео ви зможете в кілька тапів зняти, обробити і експортувати відеоролик.

Як за допомогою Apple Watch стежити за показниками якості сну

16/02/2016 - 08:15
Категорія: 

Сон - невід'ємна частина життя людини, і для того щоб підтримувати сили і працездатність, потрібно добре висипатися. На жаль, в сучасному світі дозволити собі таку розкіш може далеко не кожен, і хронічна нестача сну стала повсюдною проблемою. Навіть якщо лягти в ліжко вчасно, відразу ж заснути вдається не завжди, а сам сон може бути неспокійним і переривчастим.

Сторінки

Subscribe to RSS - Програми