[Ігри] Slide Circus - звільни свій розум


Категорія: 
Slide Circus - це захоплююча головоломка-слайдер для iPhone і iPad. 
 
У Slide Circus гравцеві доведеться  експлуатувати своє творче мислення, "розгадуючи" картинки і створюючи їх. Геймплей гри, на перший погляд, здавалося б простий - необхідно збирати зображення з плиток з різними візерунками, які є нічим іншим, як елементами чогось цілісного. 
 
 
З опису в App Store: 
Перетягуй плитки і переміщай їх за межі екрану. Плитки знову з'являються з іншого боку! Ця проста ідея робить перестановку зображень набагато більш елегантною. Наша команда ретельно відібрала понад 90 прекрасних зображень для головоломок, які стануть справжнім святом для очей, особливо, на дисплеях Retina. Хитрі плитки-обманки, такі як "вугор" і "стопор", дозволяють грі зберегти свою привабливість і дух змагання. 
 
Створюй власні головоломки, імпортуючи свої зображення. Використовуй захоплюючі функції редагування, такі як світлофільтри і зміна поверхні. Поділися своїми користувацькими ігровими полями з усіма своїми друзями! 
 
 
 

 

Не знаєте де можна скачать программы для компьютера? Сайт rx24.ru з легкістю допоможе вам в цьому! Просто зайдіть на цей сайт та без проблем знайдіть потрібну вам програму.


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.