[Ігри] Canabalt та Canabalt 2


Категорія: 

Чимала кількість ігор, що надають нам можливість відчути атмосферу апокаліпсису випущено розробниками з різних компаній. Здається, що все вже обіграно і випускати щось нове не має особливого сенсу. Але бравий програміст Darrel Jonhson так не думав, випускаючи у світ свій новий витвір.

На перший погляд Canabalt - чергова бігалка, яка не заслуговує особливої ​​уваги, але при детальному розгляді все виявляється не так то просто. Гра виконана в стилі піксель-арт, що наводить ностальгічні думки про давно минулі 90-х. Завдання гравця - спритно тікати 8-бітним чоловічком по дахах будівель як можна далі від розпочатого кінця світу, попутно зганяючи зграї квадратних голубів, які розсілися і роблять вигляд, що нібито нічого не відбувається.

 

Навколо нашого героя розриваються бомби, літають винищувачі, а роботи-прибульці в черговий раз намагаються захопити землю. Бігаючи і перестрибуючи з даху на дах будьте обережні - деякі будівлі можуть просто напросто піти з під ніг, а зрідка, але досить влучно падають бомби, які слід уміло перестрибнути.

У чому ж особливість даної гри? Це такий собі антураж і драйв, який не можна передати словами, його можна тільки відчути. До всього іншого додається відмінний саундтрек, хоч він і складається з однієї пісні, але протягом всієї гри музика не набридає.

 

А також раді вам презентувати другу частину ціїє апокаліптичної гри, в якій тепер можна грати на пару зі своїм другом!

 

 

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.