Apple почала поставляти покупцям адаптери для роз'єму Lightning


Категорія: 

Одним з найпомітніших нововведень в iPhone 5 став новий зменшений док-роз'єм, що отримав назву Lightning. Крім очевидних переваг в розмірах і зручності використання, роз'єм став і причиною головного болю давніх власників техніки Apple, які зібрали за кілька років неабияку кількість аксесуарів, розрахованих під "старий", 30-піновий, роз'єм. 

Частковим вирішенням проблеми повинен був стати спеціальний адаптер, анонсований Apple, але в перші тижні після початку продажів iPhone 5 купити його було неможливо. І тільки зараз Apple почала постачання перехідників покупцям, які замовлять його в числі перших. Судячи з усього, протягом найближчого часу адаптер стане доступним і у вільному продажу.
 
 
Також на форумі http://www.cyberforum.ru/ios/ відзначили одну з головних проблем використання аксесуарів, розрахованих на "старий" роз'єм, адаптер може і не вирішити, особливо якщо мова йде про док-станції з "посадочним місцем", куди iPhone поміщається, як кажуть, впритул. Через адаптер смартфон буде стирчати над док-станцією, не маючи надійної опори.
Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.