iPhone 5 проти iPhone 4S: якість макрозйомки


Категорія: 
Макрозйомка - тема цікава для будь-якого фотографа, хоча далеко не всі фотографи знімають макро. Співробітники сайту Modahaus вирішили протестувати смартфони Apple останніх двох поколінь на якість зйомки макрофотографій.
 
Під приціл об'єктивів iPhone 5 і iPhone 4S потрапили старовинні годинники, намиста, браслети, сережки, каблучки та інші всілякі прикраси. Незважаючи на оновлену камеру в новому iPhone, різниця між знімками, зробленими Apple-смартфонами 2012 і 2011 випуску, не відразу впадає в очі. Певний прогрес можна помітити лише при детальному розгляді.
 
Зокрема, зображення кільця з рубіном і аметистом на фотографії iPhone 5 має більш глибокі і насичені відтінки. В інших прикладах дорогоцінні камені, зняті на нову модель, виглядають більш чіткими, ніж, ніж у її попередника, відзначає Modahaus. Для того, щоб досягти ще більш якісної макрозйомки видання рекомендує використовувати спеціальні лінзи , а також трипод (дані фото робилися без штатива).
 
Якість макрофотографій iPhone 5 і iPhone 4S:
 


Зіграйте в дельфины игровой автомат та випробуйте свою вдачу! Фортуна неодмінно посміхнеться Вам! І не сумнівайтеся, ви обов'язково виграєте свій справжній мільйон на ігрових автоматах чи казино.

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.