iPhone 5 порушує 8 патентів Samsung


Категорія: 

Samsung Electronics сьогодні зробив гучну заяву про те, що новий флагманський смартфон Apple незаконно використовує вісім їх патентів. З цих восьми два належать до стандартів зв'язку і шість до функцій телефону.
 
Чи варто говорити, що заява пролунала вже після того, як представники Samsung відкоригували свою позовну заяву, подану в Каліфорнійський суд в 18 квітня. До попереднім претензіям додалися і сьогоднішні - зняти з продажу iPhone 5.
До речі, цей же суд розглядав позов Apple проти Samsung та 24 квітня визнав, що корейці порушили шість патентів. Виробник мобільних телефонів Galaxy, за рішенням суду, повинен виплатити виробникові iPhone $ 1.05 мільярда.
 
Якщо не заглиблюватися в патентні війни, то можна сказати, що однозначної відповіді на питання «хто у кого і що вкрав», немає. А сьогоднішні претензії - це ні що інше, як спроба прибрати з ринку (хоча б на час) небездоганну новинку.
Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.