Іронічна реклама Motorola XOOM


Категорія: 

 

Виробники люблять і в якійсь мірі зобов'язані підігрівати інтерес громадськості до продукту до і після його виходу, щоб забезпечити хороші продажі і впізнаваність пристрою. Для знайомства споживачів зі своїм першим серійним планшетом, Motorola створила ролик, що обіграє популярність продуктів Apple і найвідомішу телевізійну рекламу компанії, випущену в 1984 році. 
 
Повну версію рекламного ролика Motorola XOOM показали по американському ТБ сьогодні. У світлі останніх новин склалася вкрай іронічна ситуація. 
 
Отже, по черзі. Спочатку - реклама:
 

Планшет від Motorola покликаний «зробити світ кращим ». Складно не погодитися, якщо пристрій буде допомагати користувачам знайомитися з симпатичними дівчатами. Думка очевидна: користувачам Apple потрібно звільнити вуха від айподов і поглянути на світ ширше, ніж їх привчила купертіновская компанія. Загалом, даєш кожному по XOOM, мир, дружба, свобода, жуйка.Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.