Додаток Google Maps може працювати в iOS 6


Категорія: 
\Google Maps IOS 6
Для багатьох користувачів iOS 6 може виявитися обнадійливою новина про те, що програмно запуск додатка Google Maps, який справно служив в iOS 5.1, можливий і в iOS 6. Погана новина полягає в тому, що на даному етапі сильно кульгає його стабільність і для роботи необхідний джейлбрейкнутий девайс. 
У суботу Райан Петрич, опублікував у Твіттері повідомлення про те, що додаток Google Maps працює в іOS 6 з деякими хитрощами.
 
Додаток Google Maps може працювати в IOS 6
 
До твітів було докладено відео, в якому демонструється робота додатку на пристрої з шостою версією іOS, проте, деталі технічні деталі портування опубліковані не були.
 
 
Єдине, що відомо на даний момент - додаток працює нестабільно і вимагає джейлбрейк. Через проблеми зі стабільністю вихід допиленного до сумісності з версією iOS 6 додатка очікувати в найближчому часі не варто.
 

Найсвіжіші та найактуальніші новости из киева та всього київського регіону тепер на одному сайті. Цікаві відео на фотозвіти останніх подій міста Києва.
Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.