[Ігри] WRC: The Game - візьми участь у чемпіонаті світу з ралі


Категорія: 
Безкоштовна гра WRC: The Game з'явилася вчора в App Store. 
 
WRC - під такою абревіатурою ховається World Rally Championship - чемпіонат світу з ралі. WRC: The Game для iOS пропонує нам стати учасником гонок і пожити життям чемпіонів. 
Розробляється на движку Unreal Engine 3, WRC: The Game виглядає досить привабливо. Розробники, компанія Milestone Srl, обіцяють нам точне відтворення всіх деталей ралі - від офіційних автомобілів до треків. Для більшої реалістичності, ви навіть зможете прокотитися по різних поверхнях, будь то лід або асфальт, а так само забруднитися в багнюці. 
 
Незважаючи на багатообіцяючу опис гри розробників, а так само красиві скріншоти і відеоролик з демонстрацією геймплею, WRC: The Game набрало в App Store всього 3 зірки. На оцінку вплинуло певну кількість багів, невдоволення звуковими ефектами (дійсно трохи дратує) і ще пара нарікань. Але, врешті-решт, гра безкоштовна - тому, якщо ви любитель поганяти - то чому б і ні? 
 
 
 
 
 

Купуйте та продавайте свої автомобілі в один клік! Вирішили придбати надійне якісне авто з пробігом? Не потрібно нічого шукати! З сайтом http://carfor.ru/carsauto/ продавець якісного авто знайде вас сам! Спробуйте нову систему покупки-продажу і вона вам неодмінно сподобається.
Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.