[Cydia] WS Wallpaper - безкоштовні панорамні шпалери для iPhone


Категорія: 
Ми вже розповідали про одні панорамні шпалери з Cydia, але проблема їх була в тому, що програма була платною, але зараз в репозиторії з'явилися безкоштовні панормамні шпалери,  то можете сміливо відправлятися в Cydia за новим твіки під назвою WS Wallpaper
З допомогою цього твіка ви зможете замінити стандартні повторювані шпалери на велике панорамне зображення. В залежності від екрану, ви будете бачити різні частини цієї великої картинки. Щось подібне зараз є в більшості Android-пристроїв.
 
Твік WS Wallpaper дуже простий у використанні. Вам потрібно всього на всього вибрати потрібну картинку з роздільною здатністю 1280 на 960 точок у налаштуваннях. Правда, це розширення коректно працює тільки на яблучному телефоні. При спробі запустити його на iPad я побачив тільки невелику частину картинки в лівому верхньому кутку екрану.
 
WS Wallpaper ви можете сказати з репозиторія BigBoss абсолютно безкоштовно.

Широкоформатний друк - один з популярних та ефективних видів зовнішньої реклами. Замовляйте печать плакатов, друк баннерів, офсетний друк в компанії Техма, спеціалісти якої мають великий досвід у роботі з виготовленням зображень нестандартних розмірів. Техма - це якість, перевірена досвідом.
Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.