Apple працює над власною альтернативою Pandora Radio?


Категорія: 
У редакції того ж самого Wall Street Journal теж прийшли до висновку, що сенсації напередодні вересневого «спешала» найкраще анонсувати в «твіттері». Що й було зроблено в рамках аккаунта @dkberman: журналіст Денніс Берман (Dennis Берман) доповів громадськості, що компанії Apple готує власну альтернативу персоналізованому інтернет-радіо Pandora. Подробиці - у газетній публікації.
 
Якщо коротко, то Pandora Radio - це популярний онлайн-сервіс, який об'єднав інтернет-радіо, функцію рекомендації музики та елементи типової соціальної мережі. Працює виключно через веб-інтерфейс і з міркувань копірайту недоступний для мешканців України, Росії і інших. А через проксі-анонімайзер Pandora.com вантажиться невимовно довго.
 
На жаль, обіцяних подробиць виявилося зовсім небагато: Apple веде переговори з музичними провайдерами, налагоджуючи питання додаткового ліцензування, підтримка нового Радіосервісу планується на всіх існуючих пристроях Apple, а також - можливо - комп'ютерах під управлінням Windows. Все. Залишається тільки додати, що у Wall Street Journal заслужена репутація цілком надійного джерела інформації - опубліковані там чутки регулярно підтверджуються реальністю.
 
Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.