[Ігри] The Tiny Bang Story - одна з кращих інді-ігор PC тепер для iPhone


Категорія: 
Реліз цієї чудової іграшки для iPad відбувся ще на самому початку цього року, а от iPhone версія The Tiny Bang Story затримався. 
 
Сьогодні в App Store з'явилася The Tiny Bang Story для iPhone. 
 
Спочатку ця гра була створена для PC, зібрала масу позитивних відгуків і навіть удостоїлася звання "краща indie-гра 2011 року". 
За сюжетом The Tiny Bang Story в маленьку, яка живе своїм розміреним життям, планету врізався астероїд. Крихітний світ не витримав такої атаки і розколовся на шматочки. Чинячи різні механізми і розгадуючи загадки, ви будите потихеньку відновлювати планету. 
 
The Tiny Bang Story містить 5 різних розділів, відмалювати вручну барвистий світ, приємну музику. А так само, у грі немає тексту. 
 
 
 
 
 
 

Бюро перекладів з радістю зробить переклад з будь-якої потрібної вам мови на українську чи російську мови. Спеціалісти цього бюро з легкістю перекладуть різноманітні технічні, бухгалтерські та інші складні специфічні документи. Довіртесь професіоналам своєї справи.
Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.