8 кращих iPhone-утримувачів для велосипеда


Категорія: 
Ще не час закидати велосипеди на горище, ще є час покатати по місту і по мальовничим полянах. А значить і час для подібної добірки ще не пройшов. Представляємо 8 утримувачів для iPhone на ваш велосипед.
 
1. LifeProof
Грузоперевозки Киев
 
Велосипедне кріплення LifeProof для iPhone 4/4S. Підходить для велосипедів і мотоциклів. Кріплення може бути встановлено в альбомний або портретний режим. Швидко «відстібається» однією рукою.
 
Ціна: $ 39.99 | Купити
 
2. Joy Factory Stormcruiser
 
 
Storm Cruiser прикручується до керма велосипеда за допомогою двох важких гвинтів. Завдяки міцному кейсу, ваш iPhone буде захищений від рідини і бруду під час їзди.
 
Ціна: $ 49.95 | Купити
 
3. iCarry Bike-S
 
 
Призначений для використання в горизонтальному і вертикальному положенні. iCarry має витончений вигин, який діє як підсилювач звуку (до 10 децибел).
 
Ціна: $ 59.99 | Купити
 
4. Satechi CR-3800
 
 
Досить доступний варіант від Satechi підходить для будь-яких моделей iPhone і зберігає доступ до всіх кнопок. Позиція регулюється.
 
Ціна: $ 24.99 | Купити
 
5. Scosche HandleIT
 
 
Гнучкі налаштування дозволяють розширюватися до 4 дюймів, туди б помістився будь-який мобільний пристрій або автономний GPS-пристрій. Регулюється майже під будь кермо. Є кнопка, щоб швидко дістати девайс з кріплення.
 
Ціна: $ 24.99 | Купити
 
6. BioLogic
 
 
Ще один міцний варіант, BioLogic має жорсткий кейс з вологонепроникними портами для захисту телефону від ударів, дощу і бруду. 
Велосипедне кріплення повертається на кілька кутів огляду. Є навіть захисні отвори для передньої і задньої камер, якщо ви раптом захочете зробити пару фотографій під час велопрогулянки.
 
Ціна: $ 50 | Купити
 
7. Arkon Slim-Grip
 
 
Arkon Slim-Grip працює з більшістю смартфонів і більшістю видів рулів. Головка з можливістю повороту на 180-градусів дозволяє точно позиціонувати девайс, а вбудований ремінь безпеки дозволяє поліпшити душевний спокій.
 
Ціна: $ 19.95 | Купити
 
8. Wahoo
 
 
Wahoo - більше, ніж просто утримувач. Wahoo підключається до будь велосипедного датчика, щоб передати на iPhone дані, про які ви могли тільки мріяти. Є бездротові датчики швидкості і частоти педалювання. Також у комплекті є водозахисний кейс.
 
Ціна: $ 129.99 | Купити
 
А що використовуєте ви під час своїх велопрогулянок? Поділіться в коментарях.
Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.