[Mac OS X] CheatSheet: стань майстром гарячих клавіш


Кожного разу, коли бачу користувача, який шукає потрібну команду в контекстному меню або в нетрях рядка меню (menu bar), накочує моторошна суміш смутку і жалю: стільки часу день у день іде в порожню. З роками ці секунди напевно перетворюються на втрачені дні ...
 
Якщо ви шукайте, як зробити власну працю більш ефективною, зверніть увагу на безкоштовну програму CheatSheet.
 
Принцип роботи CheatSheet досить простий. Коли ви запускаєте будь-який додаток, утримуйте клавішу command (⌘). Через кілька секунд з'явиться вікно, яке перерахує всі поєднання гарячих клавіш, підтримувані програмою. Після пари натискань ви напевно запам'ятаєте Хотке, і робота стане більш продуктивною.
 
 
Для коректної роботи CheatSheet потрібно зробити нехитру настройку ОС: в Системних налаштуваннях перейдіть в розділ «Універсальний доступ», де поставте галочку біля пункту «Увімкнути доступ для допоміжних пристроїв». Після цього можна користуватися CheatSheet.
 
Прямим конкурентом CheatSheet є додаток KeyCue. У програми схожа функціональність, але ціна вища - за право використання розробник просить 19.99 Євро. CheatSheet же є в Mac App Store безкоштовно.
 
 
Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.