[Гаджети] Лампа, яка керується за допомогою iPhone через bluetooth


Категорія: 
Новий гаджет дозволить вам побачити ваше житло в абсолютно новому світлі. Bluetooth-лампа розжарювання зможе замінити будь-яку звичайну лампочку і ви зможете контролювати її роботу за допомогою смартфона.
 
 
За допомогою програми ви зможете змінювати яскравість лампи, поставити її на таймер і навіть змінити колір для створення певного настрою. Все це не встаючи з дивана. Уявіть собі, що ви сидите вдома за вечерею і раптом вирішуєте зробити обстановку трохи романтичнішою. Непомітним рухом руки ви просто приглушувати світло і справа практично зроблена.
 
 
«Все, що вам потрібно, це телефон і Bluetooth-лампа, і ви можете насолоджуватися перевагами автоматизації там, де ви живете і працюєте,» - говориться на оф. сайті. «Як бонус, вона захищає навколишнє середовище та енергетику майбутнього. Bluetooth-лампа є не тільки зручною, але і заощаджує енергію, тому чекайте зниження рахунків за комунальні послуги, також ви посприяєте поліпшенню навколишнього середовища.»
 
На жаль, таких Bluetooth-ламп поки немає в масовому продажі. На даний момент продукт пройшов сертифікацію і хлопці шукають великих спонсорів. Що ж, будемо сподіватися, що ідея буде підтримана і, врешті-решт, доб'ється масового виробництва.
 

Оригинальная задняя крышка iPhone 4 в Киеве захистить Ваш iPhone у будь-якій ситуації. Виберіть свій унікальний стиль! Доставка по всій Україні.
Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.