Оновлений Chrome для iOS дозволяє ділитися веб-сторінками в соціальних мережах


Категорія: 
Популярний браузер Google Chrome для iOS отримав оновлення. Крім виправлення дрібних помилок і покращення стабільності та безпеки, Chrome отримав дуже корисну функцію - тепер можна поділитися цікавою веб-сторінкою з друзями за допомогою соціальних мереж або електронної пошти. 
Функція ця реалізована просто і зручно. При виклику меню під час перегляду веб-сторінки можна побачити новий пункт "Поділитися", відкривши який отримуємо кнопки для відправки повідомлень на Twitter, Facebook, Google+ або у вигляді електронного листа.
 
Share_menu
 
Що ж стосується інших нововведень, то на око вони непомітні, доведеться повірити розробникам на слово. Радує те, що Google вдосконалює свій браузер для iOS, додаючи нові та цікаві можливості для користувача. На жаль, Apple не дає можливості встановити сторонні браузери "за замовчуванням", хоча багато користувачів хотіли б мати в якості основного браузера саме Chrome.
 
Завантажити Google Chrome з App Store можна за цим посиланням.


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.