[Cydia] RetinaPad. Запускаємо програми для iPhone в Retina-дозволі


Категорія: 
Як відомо, на iPad можна запускати будь-які додатки з App Store. У тому числі й ті, які для нього не призначені, а створені для того, щоб запускатися на iPhone і iPod Touch. Такі програми будуть працювати на планшетнику в двох режимах: у віконному (відповідає розміру екрана телефону) і в 2X, коли це саме вікно розтягується практично на весь дисплей iPad. В такому випадку картинка стає нечитабельною, вилазять пікселі і пропадає задоволення від якісного екрану айпеда. Але для прихильників джейлбрейка недавно знайшлося досить зручне рішення цієї проблеми і ім'я йому RetinaPad.
Після установки маленької утиліти з Cydia в настройках планшетника з'явиться однойменний пункт, де можна буде перемкнути практично всі програми в режим 960x640, який ми звикли називати "ретиною". Тепер при натисканні на кнопочку 2X картинка з дозволом 480 на 320 пікселів не буде розтягуватися, а заміниться на таку із кількістю точок у чотири рази більше. На клікабельним скріншотах можна неозброєним оком побачити різницю в якості картинки:
 
         
     Стандартний режим 2X на iPad
 
         
     960x640 після установки RetinaPad. Краса!
 
Як і багато розумних програми з Cydia, даний хак не поширюється безкоштовно, його можна придбати за 2 американських долара в репозиторії BigBoss. Поки Apple сама не реалізує таку можливість, вважаю кожен цент, витрачений на RetinaPad, виправданим на 100 відсотків.
Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.