[Ігри] Trainz Driver - класний симулятор поїздів


Категорія: 

Зайнявши перше місце в App Store рейтингу у своїй категорії, «Trainz Simulator» на iPad, додаток тепер переїхав до молодшого брата - iPhone, під новою назвою Trainz Driver.

В iPhone версії Trainz Driver шанувальників чекає новий користувальницький інтерфейс, елементи управління в поєднанні реалістичних маршрутів. Trainz Driver переміщує вас в кабіну різних локомотивів, які розкидані по всьому світу. У грі буде присутньо кілька режимів камер: вид від третьої особи - дозволить вам парити над поїздом, милуватися видом з кабіни весь час взаємодіючи з промисловістю і пасажирськими станціями, підбираючи вантажні вагони і людей... Більше того Trainz Driver дозволить створювати власні маршрути, а потім можете поділитися своїми напрацюваннями з усіма користувачами.

 

Рік випуску: 31 Липня. 2012 г 
Версія: 1.0 
Розробник: N3V Games Pty Ltd 
Сайт розробника: http://n3vgames.com/ 
Системні вимоги: iOS 4.3 і вище 
Сумісні пристрої: iPhone 3Gs, 4, 4s; iPod Touch 3-го і 4-го покоління; iPad (всі покоління) 
Підтримувані дозволи: 480x320, 960x640, 1024x768, 2048х1536 
Мова інтерфейсу: англійська 
Формат файлів:. Ipa 
Жанр: Симулятор
 

 

 


Ваші зуби постійно потребують захисту, і вцьому вам допоможуть французькі стоматологи, які знають свою справу. Шукайте їх на сайті DentairePlus.org

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.