[Ігри] Jurassic Park - створи свій Парк Юрського періоду


Категорія: 
Jurassic Park - гра, з високим рейтингом, вже близько місяця живе в канадському App Store і навіть отримала свій перший апдейт. Сюжет гри слідує за мотивами популярної франшизи "Парк Юрського періоду". 
 
Нам випадає рідкісний шанс вибудувати власний Парк Юрського періоду, від початку і до кінця. Вирощують, за допомогою схрещування ДНК, різних видів динозаврів. Забезпечте своєму підростаючому потомству притулок і харчування: для цього вам доведеться безперервно піклуватися про достаток необхідних продуктів, адже деякі види ваших вихованців м'ясоїдні, а інші - травоїдні. 
Як менеджер Парку, не забудьте подбати і про відвідувачів - їм потрібні спеціальні доріжки, що б з'явилася можливість досліджувати це дивне місце. Для розваги гостей та збору більшої кількості прибутку - прикрасьте ваш Парк, збудуйте атркаціони. 
 
Взагалі-то, роботи у вас предостатньо. 
 
У грі Jurassic Park для iPhone і iPad представлено близько 30 різних видів динозаврів, яких вам належить виростити, багатокористувацький режим і 3D анімація. 
 
 
 
Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.