[Ігри] Walking Dead: The Game - Ходячі мерці на iOS


Категорія: 
Поспішаємо порадувати шанувальників серіалу The Walking Dead - в новозеландському App Store вийшла однойменна гра для iOS про виживання героя в тісному сусідстві із зомбі. 
Розробники наполягають на тому, що гра є не простим shoot 'em up, а досить психологічна: в повній мірі розкриває проблеми соціального суспільства в постапокаліптичному світі, намагаючись донести ідею, що за часів нашестя нежиті, зомбі - не єдине, чого варто побоюватися. 
 
За сюжетом гри, головному герою дається другий шанс прожити своє жити, на цей раз в світі, що кишить натовпами блукаючої нежиті. Завдання героя, як не тривіально - виживати, а от як він буде це робити - вирішувати вам, тому що за розвиток сюжету будете відповідати саме ви впродовж всіх 5 епізодів. Поки доступний лише перший епізод - "A New Day" .
 
 
 

Доволі цікавий та повчальний урок для Photoshop - режимы наложения в фотошопе. Написано простою зрозумілою мовою. Навіть новачки розберуться.

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.