Dexter the Game 2: трейлер та дата виходу


Категорія: 

До очікуваного нового 7 сезону популярного серіалу Dexter, градус напруги фанатів зріс з виходом аноснса другої частині гри для iPhone, iPad про чарівного маніяка Декстер Моргана.

 Перша частина Dexter the Game стала однією з найбільш незвичайних ігор, що вийшли влітку 2008 року. Тоді на iPhone не було подібних тривимірних симуляторів і вже тим більше симуляторів маніяка-вбивці. Проте гра не отримала широкого визнання публіки, але сподобалася фанатам серіалу Dexter і творчості письменника Д. Ліндсея.

Судячи з усього, геймплей Dexter the Game 2, як і в першій частині, буде обертатися навколо ідеї серіалу - це переслідування і боротьба зі злочинністю. Головний герой, ведучий подвійне життя: вдень на відміну служителя закону, а вночі - холоднокровний маніяк, прийметься вершити власне правосуддя.

Реліз Dexter the Game 2, за попередньою інформацією буде приурочений до виходу нових серій "Правосуддя Декстера", а саме 30 вересня 2012 року.

У мережі вже з'явився трейлер Dexter the Game 2:

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.