Фотографії передньої панелі нового iPod Touch і компонентів iPhone


Категорія: 
Популярний тренд останніх декількох тижнів - це збільшений дисплей нового iPhone. Діагональ екрана пристрою, реліз якого очікується восени, пророкують то на 4 дюйма, то тільки 3,95 - словом, цифри близькі до 4-м. Сьогодні ми навіть були готові підвищити планку - але згадали про одну важливу деталь.
На двох знімках в заголовку - передбачувані передні панелі від нового IPod Touch. Постачальник, добродушно поділився ними з Mac Rumors, виміряв прямокутний отвір і повідомив аж про 4,1 дюйма. Важлива деталь? Вона полягає в тому, що згаданий отвір трохи ширший і трохи вище самого дисплея, що знову приводить нас до 4 дюйма. Додайте сюди той факт, що Apple ні за яких обставин не зробить екран у допоміжному пристрої більше, ніж у флагманському iPhone.
 
Ми вирішили провести невелике фото-порівняння «нового» iPod Touch з загальнодоступним плеєром 4-го покоління:
 
 
Екран і правда трохи більше. Інше питання, оновиться чи iPod Touch в принципі? Після торішнього розчарування - це сумнівно. Хоча не виключено .
 
На закуску - фотографії компонентів iPhone: кабелю, ведучого до кнопки Home, а також двох камер. Основний модуль зовні в порівнянні з 4S не змінився ні на сантиметр - чого не скажеш про фронтальну камеру і про домашній коннектор. Висновки? Їх не буде. Занадто великий ризик нарватися на прототип або, чого доброго, на підроблений знімок.
 
Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.