Чи будуть нові 3D-карти в iOS 6?


Категорія: 
google карти
Незважаючи на тісне співробітництво двох компаній (карти від Google в iPhone «c народження, а в обох версіях Safari Пошукова система за умовчанням - теж Google), «іскорки у відносинах »вже немає, що напевно спричинить деякі зміни у вже усталених і звичних областях ОС.
Наші колеги з 9to5Mac щиро вірять в те, що разом з iOS 6 Apple представить і новий картографічний движок, відмовившись від послуг пошукового гіганта і зробивши вибір на користь власних карт. Передбачається, що в нових картах буде використовуватися запаморочлива технологія відтворення тривимірного ландшафту, який зможе повноцінно замінити Google Street View. Нові карти будуть грунтуватися на технології компанії C3 Technologies, яку Apple недавно придбала разом з правами на всі розробки.
 
Для того, щоб уявити собі як виглядатимуть ці карти, пропоную подивитися відео, зроблене в C3 Technologies:
 
 
Поки невідомо, чи залишаться ці нововведення на рівні чуток чи все-таки знайдуть спосіб пробратися в нову версію iOS. Хоча з впевненістю можна стверджувати, що Apple буде використовувати у своїй мобільній ОС (як і настільною, втім) тільки кращі компоненти. До WWDC залишається кілька тижнів, і зовсім скоро ми всі дізнаємося. В одному можна бути впевненим: до цієї події з'явиться ще дуже велика кількість чуток.
Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.