В iCloud тестується iOS-подібна система повідомлень


Категорія: 
icloudЗа даними MacRumors, Apple почала тестування нової функції в своєму хмарному сервісі iCloud. Схоже, що в недалекому майбутньому на сайті iCloud буде запущена служба повідомлень в стилі iOS.
Зараз при вході на сайт iCloud у верхній частині браузера видно повідомлення, подібне тим, що з'явилися в iOS 5.x. Це повідомлення не можна розгорнути, його можна лише закрити, якшо по значку «Х» у правій частині банера. 
Маководи задаються питанням, що може означати цей банер. Є припущення, що це - тестовий варіант повідомлень, який по чистій випадковості або помилку програмістів Apple стало видно всім користувачам комп'ютерів Mac. Ймовірно, це варіант повідомлень для веб-інтерфейсу iCloud та аналогічні, стануть відображатися на всіх комп'ютерах і iГаджетах користувача, синхронізованих один з одним.
 
 
 
ios
 
У iOS перероблена система повідомлень, названа Notification Center (він же «Центр повідомлень»), з'явилася минулого літа, і тепер щось подібне має бути реалізовано в Mac OS X Mountain Lion. Інтегруючи ж таку функцію і в iCloud, Apple явно планує реалізувати можливість виведення повідомлень на різних пристроях (як комп'ютерах Mac, так і iГаджетах) одночасно. Це можуть бути повідомлення про які прийшли електронних листах, про записи в календарі та інша корисна інформація.
 

У вас щось трапилося з вашим ноутбуком прямо на відпочинку в Криму? Не переживайте! Ремонт компьютеров Севастополь. А головне якісно та поруч!

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.