Перетворюємо iPad в камеру з допомогою чохла Padcaster


Категорія: 
Новий чохол для iPad під назвою Padcaster безперечно можна вважати мрією практично всіх фотолюбителів. Даний чохол дозволяє приєднати до iPad справжній об'єктив схожий з тим, що використовується в DSLR-камерах, крім цього Padcaster дозволяє встановлювати планшет на штатив, який дозволить з легкістю записати довге відео або зняти необхідний кадр.
 
У корпусі Padcaster спеціально використані лише самі високоякісні матеріали: алюмінієвий корпус, а також м'яке покриття всередині, дозволять зберегти ваш планшет в цілості й схоронності навіть у разі падіння.
 
За гранями корпуса розташовано декілька спеціальних отворів, які дозволяють встановити мікрофон, спалах, а також безліч інших аксесуарів, включаючи штатив.
 
В комплекті з чохлом йде і спеціальний об'єктив, який дозволить власникам iPad знімати неймовірно якісні знімки. Вартість чохла і об'єктива становити 199 доларів.
 
Джерело: 9to5mac.com

 

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.