У США і Канаді iPhone 4 безкоштовно обмінюють на 4S


Категорія: 
16 - і 32-гігабайтні моделі iPhone 4 не виробляються з кінця минулого року, але гарантійні зобов'язання по них ніхто не відміняв. У перших числах жовтня клієнт міг запросто прийти в Apple Store і купити «четвірку» на 16 Гб з пакетом розширеної гарантії. Якщо так, то Apple зобов'язана буде надавати йому сервісні послуги аж до жовтня 2013-го. Далі, потрібно враховувати, що співробітники Genius Bar частіше міняють пристрої, ніж лагодять - зворотна практика за рахунок простоти зняття дисплея мала місце лише в часи 3G-3GS.
Тому Apple нарощує запаси так званих «відновлених» (перебраних) апаратів - чисто під заміну. Від нових вони відрізняються тільки тим, що їх материнська плата і деякі внутрішні компоненти вже були у вжитку. Але з якоїсь причини у купертіновців закінчилися відновлені 16-гігабайтні iPhone 4 білого кольору. Що робити «геніям», якщо до них прийде нещасний з таким телефоном? Міняти на аналогічний 4S, каже їм керівництво! Американці і канадці можуть сміливо розраховувати на апгрейд, але, знову ж - сам iPhone буде відновленим.
 
iPhone 4S, на відміну від попередника, оснащений процесором A5 і 8-мегапіксельною камерою. А ще всередині нього «живе» Siri.
Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.