iPad засвітився в новій серії Simpsons


Категорія: 
Світ гаджетів все більше і більше переходить в звичайний світ і захоплює собі місце в житті людей, навіть якщо мова йде всього лише про персонажів мультфільмів. Популярний американський мультсеріал Simpsons вирішив використовувати неймовірно популярний планшет iPad в одній з останніх серій.
 
Власником планшета є найбагатший і одночасно самий скупий персонаж мультсеріалу - містер Бернс, власник атомної електростанції. Хлопці з Gizmodo з'ясували, що користується старий першим поколінням iPad, і начебто дуже цим навіть задоволений. Для нас же, цілком реальних людей, представляється забавним не факт використання планшета в мультсеріалі, а те, які програми на нього встановлені, придивіться уважніше.
 
Напевно першим, що кидається в очі є додаток «Чи живий я?» (Am I Live?). Багатообіцяюча назва. Що ще цікаве, так це зміна у функціях Google: тепер вона відповідає за сон з додатком Google Сон (Google Nap). Самим же цікавим, і до речі сказати, багатообіцяючим, є гра Angry Burns. Чи варто нам чекати релізу літаючих містера Бернса, які знищують лепреконів і захоплюють їх золото? Звучить трохи дурнувато, але сюжет на обличчя. Хто знає, можливо, Fox запустить щось подібне.
Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.