iPad 2 бачили на презентації The Daily


Категорія: 

У яблучному співтоваристві й у всіх, хто з ним пов'язаний, є одна закономірність. Прямо перед презентацією нових продуктів компанії Apple з'являється незчисленна кількість «навчених досвідом» фахівців, які бачили їх краєм ока. Частіше за все вони є жителями Китаю, але бувають і виключення. Співробітники одного з найбільших у світі міжнародних агентств новин Reuters поширили цікаву інформацію. Виявляється, на нещодавній презентації мобільної газети Daily був помічений iPad 2. Справжнісінький і непідробний.

За словами одного із співробітників англійської агентства, хтось невідомий із залу прямо під час презентації тримав у руках планшетник другого покоління. Очевидець заявляє, що своїми очима бачив фронтальну камеру на iPad. Напевно, не дуже правильний вчинок - приносити iPad 2 в громадське місце незадовго до його офіційного представлення. Може бути це просто бліковал екран від численних спалахів фотоапаратів?

Хоча за останніми даними від ремонтників з сайту iFixyouri.com, новий гаджет можна було спокійно пронести куди завгодно завдяки його зменшеним розмірам. Раніше виявлений в мережі екран для другого «розпухлого айпода» опинився на 10 грам легше, відповідно, і сам девайс може бути менше. Дорога Apple, не млоїте, запрошуйте журналістів на довгоочікувану презентацію!Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.