Instagram оцінили в півмільярда доларів


Категорія: 
програми для айфона 4Соціальна мережа Instagram доступна тільки власникам iPhone і iPod touch. На інших платформах - Android, Windows Phone, Blackberry - проект не представлений. Але це не завадило йому стати фантастично популярним - зараз соціальна мережа об'єднує понад 15 млн мільйонів любителів мобільної фотографії. І ось тепер, як пише Wall Street Journal, Instagram оцінюють в 500 млн доларів! 
 
Instagram - це приклад казки, що стала дійсністю. Кевін Сайстром, менеджер зі спеціалізацією у фінансовому аналізі, намагався навчитися програмуванню. Вечорами вивчав керівництва, пробував себе в невеликих проектах. Одного разу в голову прийшла ідея поєднати гру Mafia Wars з геолокаційні сервіси Foursquare. Почав самотужки роботу над проектом, довів до прототипу, потім отримав підтримку перших інвесторів, знайшов партнера-програміста. Різко змінили курс, вирішивши зробити гранично простий фотододаток, швидко розмістили програму в App Store. А далі Instagram ріс як дріжджах.
 
Wall Street Journal відзначає , що зараз над розвитком соціальної мережі працює всього тринадцять чоловік. За рік вартість соціальної мережі збільшилася в 20 разів - з $25 млн до $500 млн. І при всьому цьому Instagram не став «отруйним» - користувачі не бачать ніякої реклами, їх не змушують платити (ні за реєстрацію, ні за «фотофільтри»). Це просто найзатишніше співтовариство любителів мобільної фотографії.
 
Я думаю, головний урок Інстаграма в наступному: якщо у вас є ідея iOS-додатку, не відмовляйтеся від неї. Навіть якщо не вистачає знань, досвіду, грошей. Спробуйте, може вийти.
Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.