[Ігри] Ski Jumping 2012


Категорія: 
ігри айфон 4
У цій красивій і реалістичній грі, ви потрапите у захоплюючий світ професійних стрибків на лижах. Прискортесь вниз до небезпечно високих швидкостей, потім стрибайте і боріться з небезпечним крижаним вітром, щоб зберегти рівновагу і постаратися пролетіти якомога далі, щоб перемогти кращих лижних стрибунів з усього світу в цій ​​феєрії зимових видів спорту. 
Яскраве нове доповнення до мільйона яскравих ігор, Ski Jumping 2012 включає турніри, різні спортивні події та світові кубки в більш ніж 20 різних реальних місцях призначених для стрибків на лижах. 
 
 
Ви зможете вибрати собі зручне управління. Ведіть свого стрибуна вниз по схилу, злетіть в потрібний час і полетіть зі стилем і вишуканістю. Але судді Ski Jumping 2012 судять більше ніж тільки за одну відстань. Ця гра вимагає, щоб Ви продемонстрували кваліфіковане вміння і керування аеродинамікою, супроводжуваної швидким і правильним приземленням, якого коли-небудь досягали лише кілька безстрашних улюблених небом лижників. 
 
 
Особливості: 
- Повна тривимірна візуалізація 
- Підтримка retina і A5. 
- Більш ніж 20 реальних місць для стрибків на лижах. 
- Глобальний leaderboards онлайн. 
- Швидка Гра, Чемпіонат світу, Турніри та інше. 
- Різні спортивні події. 
- Три різні способи управління. 
- Налагодження гравця. 
 
У новій версії: 
- Додано багато користувачів режим 
- Навчальні відео до гри 
- Нові рівні 
- Виправлені помилки і додані незначні удосконалення 
 
Дата виходу / поновлення: 21-02-2012 
Версія: 1.1 
Мова інтерфейсу: German, English, Spanish, French, Italian, Polish 
Розмір: 215 МБ 
Прошивка: iOS 4.0 
Розробник: Vivid Games sc 
Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.