Whited00r допоможе встановити iOS 5 на оригінальний iPhone, 3G і iPod touch без джейлбрейка


Категорія: 
ios iphone 3g 2g
Сьогодні стало відомо, що встановити iOS 5 на оригінальний iPhone, iPhone 3G і iPod touch першого покоління можна і без джейлбрейка. Все, що для цього потрібно - інструмент WhiteD00r, який перенесе функціонал операційної системи iOS 5 (багатозадачність, нагадування, iCloud і папки на домашньому екрані) без звичного злому. Але головне питання полягає в тому, яким чином розробникам Whited00r вдалося домогтися подібного результату? Хлопці просто зібрали кастомізовану версію офіційної платформи iOS 5, яку пристосували до вимог Apple-пристроїв на базі процесорів сімейства ARM6, включаючи iPhone 2G/3G і iPod touch першого і другого поколінь.
 
Для того, щоб скористатися перевагами iOS 5, користувачеві необхідно завантажити програмне забезпечення IPSW, після чого встановити його через iTunes за принципом оновлення. Однак майте на увазі, що після запуску WhiteD00r 5.1 ви не зможете отримувати повідомлення від Центру повідомлень і користуватися магазином додатків App Store. Якщо ви готові пожертвувати своїми звичками, то тисніть на посилання.
 
Джерело: Ubergizmo.com
Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.