Додаток Camera+ приніс творцям $ 5.1 мільйона


Категорія: 

програми фото айфон

Компанія Tap Tap Tap, яка випустила в червні 2010 року альтернативу стандартній «фотокамері» - додаток Camera +, - заробила на своїй розробці 5100000 доларів. Від популярності не зупинило навіть те, що Apple на півроку знімала програму з продажу через порушення SDK.
 
Camera + це  чудовий набір інструментів для фотографа-любителя. Наприклад, тільки в цьому додатку я знайшов функцію, коли камера фокусувалася на потрібній точці кадру, а експозицію вимірювала там, де я хочу.
 
 
 
Готовий знімок можна пропустити через різні фільтри для досягнення візуальних ефектів старовини, ломографії, сепії, висветвленія та інше. На думку відразу приходить Instagram , що нараховує 16 мільйонів користувачів проти 6 мільйонів у Camera +. Відмінність лише в тому, що додаток Instagram не приніс своїм творцям ні копійки, тому що є безкоштовним. А Camera + кожен день кладе в скарбничку розробників близько $ 20 000.
 
 
За словами представника Tap Tap Tap, піки продажів припадають на свята, коли користувачі зі своїми айфонами виїжджають на відпочинок. А самий вибух був після виходу iPhone 4S з його дивовижною камерою.
 

 

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.