Мікропроектор від Sanwa дасть батареї iPhone друге життя


Категорія: 

Японський виробник аксесуарів Sanwa Supply почав продаж 400-PRJ011 [JP] у своєму онлайн-магазині. Продукт являє собою мікропроектора, який кріпиться до iPhone 4 або iPhone 4S. Пристрій оснащений батареєю потужністю 2100 мАг, яка тримається близько двох з половиною годин в процесі активної роботи і повністю заряджається за п'ять годин.

 За умови вимкненого проектора, користувачі також можуть використовувати пристрій для зарядки свого iPhone (додає 100% заряду  батареї). Враховуючи те, що скарги на коротке життя батареї 4S ще спостерігаються, такий пристрій буде корисним для багатьох.

Sanwa повідомляє, що проектор відтворює зображення з роздільною здатністю 640 на 360 пікселів, контрастністю 1000 до 1 і розміром до 65 дюймів. Пристрій важить 103 гра  і укомплектований додатковими динаміками, які можуть використовуватися у якості  доповнення до вбудованих динаміків iPhone.

400-PRJ011 продається за 19 800 ієн (близько $ 260). На жаль, замовити таку штучку поки можна виключно в Японії.

Джерело: techcrunch.com

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.