2 березня Apple запрошує ЗМІ на презентацію iPad 2


Категорія: 

Як повідомляють численні джерела, сьогодні Apple розіслала низці обраних ЗМІ запрошення на спеціальну презентацію 2 березня, під час якої буде представлено довгоочікуване друге покоління планшетників iPad!

Як завжди, оформлено запрошення було витончено, а підпис до нього інтригує: «Приходьте подивитися на те, роком чого стане 2011-й».

Захід пройде в Сан-Франциско в конференц-залі Yerba Buena Center коли в Москві вже наступить вечір. Так що відзначаємо 2 березня на календарі червоним кольором і починаємо резюмувати все, що відомо сьогодні про iPad 2.

А відомо багато і ... нічого. Начебто, він отримає більш швидкі процесор і графіку, з'являться одна або дві камери, може навіть буде дисплей з більш високим дозволом і порт USB. Як воно буде насправді ми дізнаємося рівно через тиждень.

Попутно хотілося б висловити своє «фе» агентству Bloomberg, яке днями намагалося спровокувати паніку повідомленнями про перенесення дати випуску iPad 2 на червень. Не вийшло!

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.