[Ігри] Gyro13 - Steam Copter Arcade HD на Unreal Engine


Категорія: 

Gyro13 – Steam Copter Arcade HD на Unreal Engine [AppStore] iphone

Нова гра на Unreal Engine , яка доводить, що на цьому движку можна створювати не тільки шутери.

Gyro13 - суміш платформера і симулятора вертольота. В ньому ми повинні пролетіти дюжину рівнів на вертольоті, при цьому долати перешкоди, вирішувати задачки і намагатися не розбити транспортний засіб. Власне кажучи, я щойно описав весь сенс гри. Загалом гра могла б пройти непоміченою, якби не Unreal Engine. Завдяки йому, ми маємо гарну графіку і вражаючу фізику польоту. Але й це не все ...

Якщо хтось думає, що пройти гру буде легко, то він помиляється. На рівнях нас чекають різні пастки. Один вид з них - це зрадницькі тріщини в стінах, з яких на наш бідний вертолітик обрушується сильний повітряний потік. Але часом вони можуть допомогти. У грі ми повинні рятувати гірників і вирішувати головоломки, щоб дивні механізми на рівнях заробили. Ну і не обійдеться без стрілянини. Я вже говорив, що, завдяки UE нас чекає гарна графіка і хороша фізика?

Гра доступна у всіх AppStore планети за ціною в $ 2.99, але це тимчасова знижка і скоро ціна може зрости до $ 5.99. Чи багато це вирішувати тільки вам.

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.