Восени буде випущено вже третє покоління планшетників iPad?


Категорія: 

 

 

Забудьте про iPad 2! Його можна вважати вже доконаним фактом. Давайте поговоримо про iPad 3 - він може з'явитися значно раніше, ніж ми (і конкуренти Apple) цього чекають.

Чутку запустив Джон Грубер, якого можна вважати чи не головним по інсайдар з Apple, і ЕмДжі Сіглер з TechCrunch. Перший почав міркувати про те, що Apple перенесе традиційні дати поновлення планшетника iPad з березня на осінь, коли зазвичай показує нові версії iTunes і плеєрів iPod. Для цього в компанії не будуть чекати півтора року, а iPad 3 покажуть вже у вересні цього року.

Сіглер тут же заявив , що він також «чув про щось, що відбудеться восени», але поки ніяких деталей.
 
Якщо розвивати ідею Грубера далі, то події можуть розвиватися наступним чином. Навесні нас чекає iPad 2 - «тонше, легше, могутніше і з камерою» - а восени його розширена версія, яка може проходити під позначенням iPad 2.5, iPad HD або iPad 2 Pro. Досить лише впровадити у нього Retina-дисплей і це забезпечить йому відмінні продажі в кінці року.
 
«Крім цього у нас більше немає ніякої конкретної інформації», закінчує Сіглер. «Проте план, як бачиться зараз, полягає в тому, щоб через кілька тижнів видати один варіант планшетника iPad, а восени - другий».
Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.