Unreal Engine - майбутнє ігор для Mac OS X


Категорія: 

Epic Games випустила нову версію свого Unreal Beta Kit, який включає попередній перегляд для Mac OS X, набір інструментів, який допоможуе створювати  нове покоління ігор для Mac.

Розробники гри оголосили про випуск 2011 UDK Beta на початку цього тижня - безкоштовної версії свого движка Unreal Engine 3.


"Процес розробки практично ідентичний для ігор, які будуть працювати на платформі Mac, але для упаковки і розгортання технології необхідні деякі додаткові кроки", компанія написала на своєму сайті.

Epic розхвалювали різке збільшення в кожній грі "потенціалу UDK", яке прийде в результаті збільшення підтримки Mac. Остання бета-версія доступна на udk.com.
Нова UDK Beta також включає в себе підтримку декількох моніторів iOS, або через HDMI-кабель або через AirPlay. Після того, як розробники UDK  побачили великий інтерес до демо   "Epic Citadel", вони випустили версію з підтримкою IOS в минулому році, а один з керівників компанії назвав  підтримку iOS пріоритетною.

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.