iPod Touch з 3G-інтернетом


Категорія: 

Сайт AppleNApps, посилаючись на неназваного інсайдера, повідомив, що в Купертіно готують нову версію плеєра, який отримає не тільки WiFi-модуль, а й підтримку 3G-мереж і буде являти собою якийсь "міні-iPad".

Пристрій не можна буде використовувати для голосового зв'язку - точно так само реалізована підтримка 3G у планшетного комп'ютера iPad. Підключення до стільникових мереж дасть пристрою можливість викачувати дані, в тому числі мультимедійний контент.

 Раніше вже з'являлися чутки про випуск подібного пристроя, однак, на даний момент вони не підтверджені Apple. Не ясно й те, як поява підтримки 3G вплине на вартість iPod touch. Приміром, планшети iPad з 3G в США на $130 дорожче своїх побратимів, які працюють тільки в бездротових мережах Wi-Fi.

Імовірно, захід, присвячений анонсу смартфона iPhone 5 і нового медіаплеєра iPod touch відбудеться в найближчі кілька тижнів.

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.