Гру року в App Store «Monument Valley» можна завантажити безкоштовно


02/12/2015 - 15:00
Категорія: 

Гучна гра, яка влітку минулого року була визнана Apple однією з найкрасивіших в App Store, а пізніше була названа «грою року», стала доступна безкоштовно. Студія Ustwo, що розробила оригінальний сюрреалістичний платформер, вперше пішла на такий крок.

Monument Valley майже відразу лякає непідготовленого гравця: як тільки пропонує пробігтися по химерно закручених сходах. Причому не завжди по сходинках: можна пройтися по прямовисній стіні, заглянути в скручений пучок перил або, як варіант, ковзнути прямо по небу. Все побудовано на обмані зору: сходи, сама по собі, вибудувана закрученою, але не більше. Ваше ж завдання - прокрутити камеру так, щоб виявити новий прохід, небачений з колишньої точки зору.

Виходить, звичайно, доволі цікаво: мало того, що сходи починаються і йдуть чорт ногу зломить куди, так ще й пропонується все це підкорювати на швидкість (гравця підганяють ворожі чорні стражники).

Намальована Monument Valley просто чудово - це оживший живопис божевільного художника. Хитре сплетіння архітектури розфарбоване східними квітами, а героїня плавно пливе по цьому хворому, але прекрасного світу.

Щоразу, проходячи черговий рівень, ви будете злегка втрачати голову; слабкі на просторову уяву взагалі, можливо, упустив телефон з рук. Monument Valley дає відчуття те саме великому Portal: підлога - це стеля, стіни не те, чим здаються, і взагалі, весь світ - оптична ілюзія. Повертатися в реальність після Monument Valley фізично важко - гризе відчуття, що якщо трохи повернути голову вліво, в стіні відкриється нова двері.

КРАСА

Кожна сцена поєднує ідеї мінімалістських тривимірних конструкцій, оптичні ілюзії і елементи реальних палаців і храмів. Ці унікальні світи ручної роботи чекають своїх дослідників.

ПРОСТОТА

Повертайте і переміщайте все навколо, міняйте світ і допомагайте персонажу його досліджувати. Все зроблено так, щоб кожен міг отримувати задоволення від гри і з легкістю її проходити.

ЗВУК

Красиві сюрреалістичні звукові ландшафти створюються у відповідь на ваші дії. Найкраще вони сприймаються в навушниках.

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.