Apple офіційно представила новий музичний сервіс Apple Music


09/06/2015 - 09:30
Категорія: 

Apple на конференції WWDC в Сан-Франциско представила власний стрімінговий музичний сервіс Apple Music. Весь цей час користувачам iPhone, iPad і Mac було доступне лише скачування музики через iTunes або прослуховування в потоковому режимі iTunes Radio. Новий музичний сервіс Apple припускає необмежений доступ до музичного каталогу за плату передплатою.

Apple Music - це служба потокового мовлення, побудована на базі Beats Music, сервісу, який належав компанії Beats, яку Apple придбала трохи більше року тому. Сервіс з підпискою дає доступ до прослуховування потокової музики, при цьому «діджеями» будуть виступати різні відомі музичні особистості.

В рамках Apple Music виконавці зможуть створювати власні сторінки, де вони зможуть спілкуватися зі своїми фанатами, викладати треки, фотографії, музичні кліпи. При бажанні артисти зможуть просувати і треки інших виконавців.

Apple Music буде доступний з 30 червня в більш ніж 100 країнах світу, перші 3 місяці користуватися сервісом можна буде безкоштовно. Він опиниться крос-платформних - буде доступний власникам пристроїв на iOS, Android, OS X і Windows. Стрімінгова служба буде інтегрована в оновлений  додаток «Музика» і оновлений iTunes.

подкасты

Примітно, що додаток Apple Music стане першою розробкою компанії, доступної для користувачів мобільної платформи Google.

Підписка на Apple Music обійдеться в $9,99 на місяць - «за ціною альбому». Сімейна ліцензія (до 6 користувачів) коштуватиме $14,99 за один місяць.

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.