Dropbox для iPhone


Категорія: 

 

Один з найбільш зручних сервісів зберігання та обміну файлами під назвою Dropbox з недавнього часу обзавівся мобільними клієнтами. Користувачам стали доступні програми для iPhone / IPAD, Android і BlackBerry . У цьому матеріалі ми розглянемо додаток  для iPhone Dropbox.
 
 
Програма дуже легко встановлюється, введення а після логіна і пароля навіть пропонує користувачам коротку інструкцію по доступним функцій. Доступ до файлів, які зберігаються на сервісі, можна отримати через Wi-Fi або 3G з'єднання. Програма працює досить швидко, папки відображаються практично миттєво.
 
Через додаток можна отримати доступ не лише до файлів, викладених на вашому диску, але і до ресурсів розшареними з вами іншими Dropbox користувачами. Будь-який файл можна завантажити і переглянути на екрані iPhone, а музичні композиції мржна навіть прослухати. Програма дозволяє переглядати всі основні типи файлів - PDF, Word, Excel і навіть документи сторінок.
 
 
Будь-який файл можна додати до папки «Вибране» і тоді він буде доступний навіть в офлайн режимі. Крім того програма дозволяє завантажувати на ваш Dropbox диск файли безпосередньо з iPhone / iPad. На сервіс можна завантажити зняті фотографії або відеоролики.
 
 
Після установки Dropbox для iPhone створюється відчуття, що саме цієї програми на телефоні так не вистачало. Чудовий сервіс нарешті поповнився таким необхідним функціоналом.
Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.