Microsoft Office 365 вже в App Store


Категорія: 

На днях Microsoft зовсім несподівано випустила свій пакет Microsoft Office для iPhone (про долю версії для iPad нічого на даний момент не відомо). Як і очікувалося раніше, програма є клієнтом для роботи з сервісом Microsoft Office 365.

Програма дозволяє створювати і редагувати документи Word, Excel і PowerPoint, а так само зберігати їх, що цілком очевидно. Щоб повноцінно користуватися додатком, у вас повинна бути ліцензійна підписка на Microsoft Office 365. Незважаючи на те, що сервіс є онлайн, документи можна редагувати в оффлайн режимі, а потім просто перезаписувати їх в хмарі.

У списку підтримуваних мов Microsoft Office 365 для iPhone фігурує українська, але на даний момент програми в українському App Store немає.

Завантажити Office Mobile for Office 365 для iPhone (Безкоштовно)


Нужен сайт и мобильное приложение к нему? Компания Cyber Systematics, разработчик мобильных сайтов, качественно и ответственно выполнит ваш любой заказ.
Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.