Юлія Тимошенко - обличчя компанії Apple в Україні


Категорія: 

Якщо в Росії на вищому рівні просувають продукцію компанії Apple найбільш високопоставлені чиновники, наприклад, президент РФ Дмитро Медведєв, то в Україні компанія Стіва Джобса зробила ставку на опозицію, тобто iPAD, Mac Book, iPhone і IPod просуває один з лідерів опозиційних сил у Верховній Раді Юлія Тимошенко.

Останнім часом це часто помітно, а з недавніх пір такий стан справ - очевидно. Останнім тому підтвердженням став презент, який компанія Apple піднесла лідеру партії «Батьківщина» у зв'язку з 35-річчям імперії Стіва Джобса. Подарунком став ексклюзивний планшет iPad 2, дизайн якого розробляв сам Louis Vuitton, один з найулюбленіших модельєрів Юлії Тимошенко.

Попередні рекламні акції продукції компанії Apple відбувалися регулярно, на яких «леді ​​Ю». Зустрічалася з людьми - виборцями і політики, беззмінно демонструючи свій iPad , за допомогою якого вона тримає зв'язок зі світом, розсилаючи «твіти» через свій мікроблог на Twitter. А саме останнє використання реклами iPad Юлією Тимошенко - вчорашня її заява про те, що вона готова ставити на кон свій комунікатор, що президент Янукович потерпить фіаско в діалозі з президентом.

via http://ipads.com.ua

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.