Мобільна версія iTunes Store нарешті має Genius


Категорія: 

Багато хто небезпідставно вважає, що один з головних плюсів вбудованого в iOS програми iTunes (простіше кажучи, мобільна версія iTunes Store) - можливість купувати музику і фільми буквально на ходу. На звичайних комп'ютерах це маленьке торжество підкріплюється чудовою функцією «Genius», яка від імені Apple генерує рекомендації на підставі поточних користувацьких переваг. На жаль, в iOS-гаджетах подібний функціонал був відсутній як клас.

Ситуація радикально змінилася на минулих вихідних, коли навздогін нововведень у iPad-версії App Store (фільтри результатів пошуку та інша) розробники Apple додали в iOS-версію iTunes підтримку Genius, причому ніяких оновлень для цього завантажувати не потрібно - всі належні роботи проведено на серверах компанії . Все, що потрібно від користувача - це ткнути пальцем в значок iTunes, вибрати розділ «More» та переконатися там в існуванні рядка «Genius»:       

   

За вирахуванням цих нюансів реалізація Genius в iOS-пристроях нічим не відрізняється від звичної по десктопів функції: добірки рекомендованої музики, фільмів та серіалів, фільтрація рекомендованої музики по трека й альбомами, сортування результатів за жанрами і немудрий рейтинг у вигляді простого «нра» або « НЕ нра ». Плюс єдина, але серйозна ложка дьогтю: у iPad-версії iTunes «геніальні» рекомендації як і раніше недоступні.   http://www.tuaw.com/Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.