Програми для Mac OS X


Command Center - Пункт управління з iOS на Mac

06/07/2016 - 16:45

Починаючи з iOS 7 кожен iPhone і iPad отримує дуже зручний інструмент для роботи з основними системними настройками - Пункт управління. Свайп від нижньої частини екрану до центру виводить меню з цінними перемикачами: Авіарежім, Wi-Fi, Bluetooth, Не турбувати, плеєр, Night Shift, калькулятор, камера і т.п. Хочете отримати те ж саме на Mac?

Apple пропонує лише один спосіб - маленька іконка в рядку меню OS X. Якщо вам цього недостатньо, придивіться до додатка Command Center.

Arq - майстер резервного копіювання даних в хмару

13/03/2016 - 09:45

Безумовно, Time Machine на OS X є мегакруто утилітою по створенню і зберіганню резервних копій на Mac, котра здатна також і видаляти їх, але вся проблема полягає в тому, що далеко не у всіх є в наявності диск (Fusion Drive або простий «USB»), на якому можна виділити простір під цю функцію. В якості альтернативи можна використовувати хмарні сховища, залишилося лише визначитися з інструментом. Відмінним варіантом стане Arq.

Plex - мабуть, кращий медіацентр для Мас

17/02/2016 - 08:00

Останнім часом величезну популярність набирає нова телеприставка Apple TV, а разом з нею і різноманітні сервіси та медіацентри, що дозволяють використовувати телевізор в вигляді величезного програвача відео, аудіо та фото.
Пропонуємо увазі читачів огляд одного з кращих на сьогоднішній день медіацентру для операційної системи Mac OS X під назвою Plex.

Microsoft запустила сайт для допомоги власникам MacBook в переході на Surface Book

04/02/2016 - 20:45

Ви надумали створити власну веб-сторінку? А може бути у вас є ідея створення серйозного інтернет-проекту з метою мережевого заробітку? Але ви нічого не розумієте в веб-дизайні, а терміни типу php, html, css та інші викликають тільки здивування? Завдяки додатку Sparkle для Mac створення сайту стане цікавим заняттям, доступне кожному.

«1С: Підприємство 8» вийшло на Mac OS X

28/12/2015 - 15:45

1С для Mac OS X

Днями фірма «1С» оголосила про випуск тестової версії клієнтських додатків для операційної системи OS X, яка буде доступна у складі платформи «1С: Підприємство» версії 8.3.7.

Вийшов офіційний додаток WordPress для Mac

25/11/2015 - 17:00

скачать wordpress mac

Платформа WordPress є однією з найпопулярніших платформ для ведення блогів і сайтів, на якій працює кожен четвертий веб-ресурс у світі. Розробники платформи регулярно оновлюють свій мобільний додаток. Тепер WordPress оголосила про випуск програми для Mac. Безкоштовний додаток дозволяє управляти, редагувати і публікувати контент на WordPress, WordPress VIP і власному сайті.

Backgroundifier - картинки з розмиттям з ваших фото чи скріншотів

20/10/2015 - 13:30

Хочете зробити такі ж кльові картинки на Mac OS за кілька секунд? З новою утилітою Backgroundifier це легко.

Flume - клієнт Instagram для Mac OS X

19/10/2015 - 17:15

Flume - новий додаток для перегляду контенту в Instagram, що поєднує в собі риси мобільних додатків і софта для десктопів.

Opera 32 отримала анімовані теми, функцію синхронізації паролів і вбудований VPN-сервіс

15/09/2015 - 16:15

Компанія Opera випустила нову десктопну версію браузера, яка надає користувачам більше приватності, зручності і можливостей персоналізації. Програма може похвалитися новим деревом закладок, синхронізацією паролів, анімованими темами, а також можливістю використовувати VPN-сервіс SurfEasy.

Mailbox для Mac після оновлення не підтримує OS X Mavericks і перестає відправляти листи

21/08/2015 - 16:00

Творці поштового клієнта Mailbox, купленого в 2013 році компанією Dropbox, випустили нову версію офіційного додатку для OS X. У квітні минулого року стартував закритий тест Mac-клієнта, а з серпня оцінити програму можуть всі бажаючі.

Як поліпшити функцію Mail Drop в OS X Yosemite однією командою в Терміналі

17/08/2015 - 16:45

В операційній системі OS X Yosemite «найкращий поштовий клієнт на Mac» став ще кращим. Одним з нововведень програми є функція Mail Drop, що дозволяє прикріплювати до листів великі вкладення, не турбуючись про те, чи пропустить його поштова служба.

NTFS for Mac 14 відкриє повний доступ до жорстких дисків для Windows в OS X El Capitan

03/08/2015 - 10:30

В арсеналі компанії Paragon Software Group з'явилася нова версія ПЗ для комп'ютерів під управлінням OS X El Capitan. Пробна версія Paragon NTFS for Mac 14 Preview повністю підтримує новітню ОС і призначена для забезпечення сумісності файлових систем Mac і Windows. Тепер користувачі OS X 10.11 мають повний доступ (читання / запис) до NTFS дисків і пристроїв зберігання.

LibreOffice - безкоштовний офісний пакет для OS X

22/06/2015 - 16:00

У магазині додатків Mac App Store нещодавно вийшов безкоштовний офісний пакет LibreOffice. Користувачам комп'ютерів Mac доступні дві версії: безкоштовна для приватного використання та платна для використання у компаніях. Експерти вважають цю подію історичною.

Відбувся реліз Tweetbot 2 для OS X

05/06/2015 - 14:00

Студія Tapbots випустила нову версію фірмового твіттер-клієнта для OS X Yosemite - Tweetbot 2. Представлене в жовтні 2012 року рішення є альтернативою офіційному клієнту і не менш достойному додатку TweetDeck.

Додаток MacID тепер дозволяє розблокувати Mac за допомогою Apple Watch

17/05/2015 - 12:45

програми для Apple Watch, программы для Apple Watch

В App Store дебютувала нова версія програми MacID, призначеного для розблокування Mac за допомогою сканера відбитків iPhone. Утиліта отримала нативну підтримку годин Apple Watch і тепер дозволяє блокувати і розблокувати комп'ютер з екрану наручного пристрою.

Сторінки

Subscribe to RSS - Програми для Mac OS X